Extra služby v realitách - SPOLUPRACUJTE S ÚSPEŠNÝMI
Slovenská verzia English version

REFERENCIE

https://prezi.com/mbmguv4glnvc/jh-real-estate/     https://prezi.com/icwpb4qft6tt/presentation-jh-interior-real-estate-ltd/

Moju nehnuteľnosť som predával 7 mesiacov cez 3 RK. Po tomto dlhom čase som sa rozhodol, že svoj byt si predám vlastnou cestou a tak som ho zverejnil na portáli „reality.sk“. Na druhý deň mi volalo asi 50 realitných kancelárii, medzi ktorými bol aj p. Hindický. Nechcel som ďalšiu RK, ale v hlase p. Hindického zaznelo niečo, čo ma prinútilo stretnúť sa ohľadom predaja môjho bytu. Pán Hindický prišiel pripravený s profesionálnym fotoaparátom a užitočnými radami ( ktoré iné RK neposkytli, fotografovali mobilom ) a hneď sme sa dohodli na spolupráci. V ten deň som dostal od p. Hindického email, v ktorom bol link na realitný portál, kde som sa mal vyjadriť na popis bytu. Perfektné fotografie, podrobný popis ani nestihol vychladnúť, keď v krátkom čase prišiel klient na obhliadku a byt chcel kúpiť. Zmluvu vypracovala právnička p. Hindického, v ktorej nebolo potrebné nič upravovať, zložila sa záloha a po 2 týždňoch môj list vlastníctva zmenil majiteľa. Myslel som si, že ak predám byt s p. Hindickým si podáme ruku a už sa neuvidíme a energie, správcu domu budem prepisovať s novým majiteľom. Nuž ale zažil som šok. Pán Hindický napriek tomu, že som mal kontakt na nového vlastníka dotiahol všetko až dokonca. Dohodol stretnutie v ZSE a SPP, kde sme všetko prepísali a sám pán Hindický po precízne vypracovanom odovzdávacom protokole vybavil aj správcu domu. Po takejto skúsenosti som odporučil predaj domu aj mojej známej, ktorá podpísala exkluzívnu zmluvu s p. Hindickým. Ak budem v budúcnosti riešiť kúpu nehnuteľnosti, budem kontaktovať iba pána Hindického, pretože je to profesionál vo svojom obore.  (16. 07.2017, PREDAJ BYTU ul. Belopotockého BA, Vladimír. Š.)

Firma JH real estate nám sprostredkovala kúpu bytu v Bratislave. Konateľ firmy, ing. Jozef Hindický sa prejavil ako veľmi spoľahlivý, kooperatívny a predovšetkým dôsledný maklér, ktorý vyvoláva dôveru. Pán Hindický pôsobil profesionálne, preukázal vysokú mieru poznatkov z oblasti prevodov nehnuteľností, kúpy a predaja bytov a zásadnú znalosť zákonov. Vysoko efektívne koordinoval celý prevod nehnuteľnosti, zrozumiteľne komunikoval a poskytoval poradenstvo a konzultácie v danej sfére. Pána Hindického by som odporúčal svojim priateľom a rodinným príslušníkom.  (15. 07.2017, KÚPA BYTU ul. Belopotockého BA, Vladimír. L. PhDr.)

Moja skúsenosť s JH real estate bola vynikajúca, realita sa predala za dobrú cenu. Bolo veľa záujemcov vďaka výbornej propagácii banerom a kvalitnému popisu spolu aj s fotkami na internete. Komunikácia makléra so záujemcami aj so mnou ako predávajúcim na vysokej profi úrovni, určite odporúčam. Právne služby som si riešil sám, lebo je to moje povolanie.  (05. 06.2017, PREDAJ POZEMKU Štvrtok na Ostrove, Mgr. Anton P.)

Bol som spokojný s prístupom a flexibilitou spoločnosti. Nie každý dokáže hľadať kompromisy ale tu sa vždy vyhovelo k spokojnosti.  (03. 06.2017, PRENÁJOM BYTU ul. Landererova BA, Peter H.)

So službami pána Hindického sme boli na 100 % spokojní. Všetko prebehlo ako malo. Ďakujeme.  (24.04.2017, KÚPA BYTU ul. Landererova BA, Michal a Zuzana B.)

So službami pána Hindického sme boli nadmieru spokojní, všetko prebehlo na 100 %, vrelo odporúčame !  (24.04.2017, PREDAJ BYTU, ul. Landererova BA, Peter K ) 

Oceňujem prácu p. Hindického, hlavne jeho precíznosť a ústretovosť pri predaji bytu. Promptne reagoval na požiadavky klienta, konzultoval každý postup a ochotne vysvetľoval nejasnosti. Hlavne pre menej skúseností odporúčam exkluzívnu zmluvu s osobným maklérom.  (20.12.2016, PREDAJ BYTU ul. Studenohorská BA, Mgr. Ľuboš K.)

Spoločne so sestrou sme absolvovali kúpu nehnuteľnosti - bytu, ktorá bola z viacerých právno-sociálnych aspektov náročnejšia ako bežné transakcie. Pán Hindický sa zhostil úlohy realitného makléra aj akéhosi mediátora medzi predávajúcimi, kupujúcimi, katastrálnym úradom, súdom, právnou kanceláriou a dokonca aj hypotekárnymi zamestnancami  banky úplne bravúrne. Celý proces zmenežoval s ohľadom na všetky zúčastnené strany, empaticky udržal rovnováhu medzi informovanosťou klientov a "zbytočným" zaťažovaním s detailami procesu. Veľmi ochotne a s porozumením sa radil ohľadom záujmov nás - kupujúcich, osobne dohliadal na hladký priebeh zložitej kúpnopredajnej situácie. Šetril čas aj náklady ako to bolo možné. V neposlednom rade by som chcela vyzdvihnúť ľudsky prístup s ohľadom na záujmy oboch strán. Za tieto profesionálne služby mu aj touto cestou ešte raz ďakujeme. Spoluprácu s p. Hindickým môžeme len odporučiť.  (18.04.2016. KÚPA BYTU Palárikova BA, Barbora a Natália B.)

S celým priebehom predaja a kúpou nového bytu som nanajvýš spokojná. Pán Hindický bol vždy ochotný pomôcť aj poradiť v každej situácii. Bol k dispozícii v každých hodinách, kedže v našom prípade sa jednalo o veľmi zložitú situáciu, čo bolo nutné riešiť prostredníctvom súdu - od zmluvy neodstúpil a veci dotiahol do úspešného konca, pomohol finančne, odbornými radami a tým nám zachránil strechu nad hlavou. Ďakujem.  (15.04.2016 PREDAJ BYTU Palárikova BA, Eva Š.)

Spoluprácu hodnotím kladne, som spokojná s promptným vybavením mojej požiadavky na prenájom nehnuteľnosti.  (24.04.2015 PRENÁJOM GARÁŽE Ľ.Fullu BA, PhDr. Ľubica H. MPH)

Sme maximálne spokojní. pán Ing. Hindický odviedol prácu veľmi profesionálne a odborne, bol veľmi aktívny a k obom stranám pristupoval korektne.  (14.01.2015 PREDAJ BYTU Repašského BA, Kamil Z. Ing.)

Ďakujeme Vám za bezproblémové a hladké sprostredkovanie prenájmu bytu podľa našich požiadaviek v mimoriadne krátkom čase. S bývaním sme spokojní a veríme, že aj v budúcnosti sa na Vás môžeme obrátiť pri prípadnom ďalšom sprostredkovaní nehnuteľností v Bratislave.  (27.10.2014 PRENÁJOM prízemia DOMU Medierka BA, Milena M.)

Dobrý deň, ja som bola s Vašou spoluprácou spokojná.  (26.10.2014 PRENÁJOM prízemia DOMU Medzierka BA, Viera S.)